Gliwice Gielda Mapa

Strona Główna
Patrzysz na wypowiedzi wyszukane dla słów: Gliwice Gielda Mapa
 
Temat: 6 stycznia 2007-CZAD GIEłDA w Gliwicach!!!
CZAD GIEłDY(giełdy produktów kultury niezależnej) W CKN"13"!zapraszamy już od nowego roku w każdą pierwszą sobotę miesiąca!
NAJBLIżSZE DATY:
- 6 STYCZEN 2007, start godzina 15.00
- 3 LUTY 2007 (po czad giełdzie występ performera z Litwy-ENDICHE-o artyście więcej na stronie głównej)
- 3 MARZEC 2007

Bardzo chcielibyśmy aby gliwicka ćzad Giełda stanowiła taki stały punkt na mapie Górnego Śląska gdzie oprócz tego że można zapoznać się z kulturą niezależną(kupić,wymienić,sprzedać płyty,ziny,książki,naszywki,gadżety itp.) to można po prostu miło spędzić czas,porozmawiać ze znajomymi,nawiazać nowe znajomości,napić się herbaty,kawy,zjeść coś,posłuchać dobrej muzyki itp..nie jesteśmy naiwni,jesteśmy raczej realistami i nie liczymy na to że powrócą stare i dobre czasy katowickich Czad Giełd kiedy to ludzie tłumnie przybywali,chodzi bardziej o to że nawet jakby miało to byc kameralne przedsięwzięcie,to może w jakiś sposób wplynie to pozytywnie na integracje srodowisk niezależnych/wolnościowych/artystycznych.dlatego też przewidujemy przy okazji czad gield różne wydarzenia towarzyszące:soundsystemy,spotkania grup wolnościowych,pokazy filmów itp(opcjonalnie;)).. tak wiec CZAD GIEłDY raczej stanowić będą integralną część działań w ramach funkcjonowania "trzynastkowego" INFOSHOPU który się już powoli rozkręca..
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH WSPÓłPRACą ZAPRASZAMY!
www.krzyk.gliwice.comTemat: Kurtka na choppera
Chełmek. Jest producent i ma tam sklep firmowy. Jedziesz od Imielenia na Babice. Są duże tablice reklamowe trudno nie trafić. Z tego co pamiętam bywają też na giełdzie samochodowej w Gliwicach.

Mniej więcej tutaj:
http://mapy.google.pl/map...75&ie=UTF8&z=14

Temat: Kilka pytan


3. Czy ktos posiada informacje dotyczace sieci kolejowych PMPPW i PTKGK?


Mam artykuł z Parowozika 2/90. Sieci te są zaznaczone m.in. na mapie
QuailMap.


4. Czy gdzies mozna jeszcze kupic kompletne wydanie monografii GKW (tzn.
wszystkie trzy tomy razem). Ile taki komplecik kosztuje?


Tom II ukaże się dopiero w przyszłym roku. Tomy I i III można kupić chyba
u autora w budynku Śląskiej DOKP. Cena t. III - 70 zł. Warto kupić!!!


5. Czy istnieje cos takiego jak "Monografia gornoslaskiego wezla
kolejowego"?


Tak. "Dzieje katowickiego okręgu kolejowego", które kupowałem na giełdzie
modelarskiej. Zawiera też informacje o sieciach piaskowych.


6. I last but not least ;-) Codziennie przejezdzam pociagiem trase
Zabrze -
Katowice, na lokomotywowni w Katowicach stoi bardzo ladny, odnowiony
parowoz
(niestety nie mam pojecia co to za typ, wiem tylko tyle, ze nie jest to
tendrzak ;-). Czy ktos wie skad sie tam wzial i jakie jest jego
przeznaczenie?


Jest to Ty42-44. Wziął się tam z Gliwic po wchłonięciu (?) tamtejszego
Zakładu
Taboru przez Katowice. A przeznaczenie? - no cóż, chyba pomnik.

Pozdrawiam,
Grzegorz Kapusta

Temat: Bocznice wąskotorowe TG,Repty Śl.,Szyb Staszic. Nakło Śl itp
W zasadzie wylacznie na gieldzie modelarskiej w Katowicach, na Allegro i szukac w antykwariatach. I tom, ten z mapami, prawdopodobnie mozna jeszcze kupic w siedzibie Towarzystwa Przyjaciol Ziemi Gliwickiej na Rynku w Gliwicach.Temat: Turbo w benzyniaku?
Kolego ja mam T u siebie i jak będę miał trochę czasu to ci podrzucę całą dokumentację od mojego autka + fotki.

U mnie tak to wygląda:Poniżej wkleiłem opis mojego kumpla bo on zakładał T do Fabi 1,4.

"Póki nie ma elektroniki - auto jeździ na 0,4 bara i w/g G-techa ma 9,5 s. do 100 km/h z 2 osobami na pokładzie, z kołem zapasowym i fotelami

AFR w normie u "góry",lecz niestety na "dole" mnie zalewa i to wręcz katastroficzne - czasami auto gaśnie w najbliższym czasie czeka mnie zakup większych wtrysków (seryjne są słabiutkie) , kupienie nowego MAP Sensora pod turbo i wystrojenie elektroniki w TTC.
Docelowo auto ma osiągnąć 120 koni i moment- zobaczymy.

Co do kosztów to:

-turbina KKK K03 (chłodzona wodą) 450 zł
-IC - 150 zł 
-regulator ciśnienia paliwa - 220 zł
-wskaźniki (ciśnienia doładowania i ciśnienia oleju, temp.oleju już miałem ) 300 zł 
-BOV + Manual Boost Controller - 300 z? 
-orurowanie z nierdzewki polerowanej + kolanka - 350 zł
-wtrysk od Audi V6 - gratis 
-wszelkiego rodzaju flansze, śrubki, zaślepki toczone na wymiar - 150 zł 
-listwa wtryskowa od Felicji 1.3 - 60 zł 
-uszczelka pod głowice - 34 zł
-uszczelki pod kolektory,miską ,przepustnicą + spinki do wtrysków - 58 zł
-redukcje spawalnicze (ścianka 2mm) z 90 mm na 48 mm - 28 zł
-nowy kolektor wydechowy (robiony na wymiar) - 150 zł
-rurki,rureczki z oplotem itp. - 100 zł
-opaski sztuk wiele - 100 zł
-powiększenie komór spalania (cena po znajomości) - 150 zł
-czas robocizny kumpla (3 tygodnie) i dostęp do warsztatu - 950 zł
-koszty inne na różnego rodzaju popierdółki typu złączki o przewodów podciśnieniowych etc. to ok. - 100 z?

Do tego dochodzi wycieczka do Gliwic na giełdę + benzyna na kupienie całego tego ambarasu i przywiezienie do warsztatu - to ok. 300 zł

W sumie daje to ok. 3950 z?

Do tego dojdzie nowy olej Castrol 10W60 3,5 litra i to by było w sumie wszystko... acha...zapomniałbym o patencie podciśnieniowym Grabowskiego który włącza dodatkowy wtrysk przy zaniku podciśnienia - 10 zł."

P.s. Fabia była robiona już kilka lat temu.Temat: Czad giełda wraca w Gliwicach i we Wrocławiu
CZAD GIEłDY W CKN"13"(Gliwice,ul.jana Sliwki 13)

NAJBLIżSZE DATY: - 3 LUTY 2007 (po czad giełdzie występ performera z Litwy-ENDICHE-o artyście więcej na stronie głównej) - 3 MARZEC 2007 Bardzo chcielibyśmy aby gliwicka czad Giełda stanowiła taki stały punkt na mapie Górnego Śląska gdzie oprócz tego że można zapoznać się z kulturą niezależną(kupić,wymienić,sprzedać płyty,ziny,książki,naszywki,gadżety itp.) to można po prostu miło spędzić czas,porozmawiać ze znajomymi,nawiazać nowe znajomości,napić się herbaty,kawy,zjeść coś,posłuchać dobrej muzyki itp..nie jesteśmy naiwni,jesteśmy raczej realistami i nie liczymy na to że powrócą stare i dobre czasy katowickich Czad Giełd kiedy to ludzie tłumnie przybywali,chodzi bardziej o to że nawet jakby miało to byc kameralne przedsięwzięcie,to może w jakiś sposób wplynie to pozytywnie na integracje srodowisk niezależnych/wolnościowych/artystycznych.dlatego też przewidujemy przy okazji czad gield różne wydarzenia towarzyszące:soundsystemy,spotkania grup wolnościowych, pokazy filmów itp(opcjonalnie;)).. tak wiec CZAD GIEłDY raczej stanowić będą integralną część działań w ramach funkcjonowania "trzynastkowego" INFOSHOPU który się już powoli rozkręca.. WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH WSPÓłPRACą ZAPRASZAMY! www.krzyk.gliwice.com

Czad giełda Wrocław

Z początkiem nowego roku wznawiamy kultową wrocławską giełdę wydawnictw "Czad Giełda". Przede wszystkim zapraszamy wydawców i dystrybutorów publikacji niszowych, alternatywnych i ciężko dostępnych w obiegu powszechnym. Nastawiamy się na kupno, sprzedaż, podarki oraz wymianę nośników muzycznych, książek, fanzinów, komixów, t-shirtów etc.

Zgodnie z dotychczasowym i nieugiętym założeniem zależy nam na dobrej zabawie oraz spotkaniu się osób mających prawdziwe, nie tylko muzyczne hobby.
Impreza odbywac bedzie sie cyklicznie raz w miesiącu (każda ostatnia sobota m-ca) w klubie WHISKY BAR (nowe miejsce) przy ul. Włodkowica 18 we Wroclawiu.

Czas trwania giełdy:
godz. 15-18

Najbliższe spotkania:
27.01, 24.02, 31.03, 28.04

INFO:
E-mail: agenda@opt-art.net
TLF: +48-886.868419

* Wszystkich zainteresowanych wydawców/dystrybutorów/osoby prywatne proszę o kontakt w celu rezerwacji miejsc wystawowych.
* Prosimy o jak najszersze rozpropagowanie wiadomości o powrocie do łask wrocławskiej czad giełdy, do zobaczenia!
Temat: I BIEG BARBÓRKOWY Rybnik 4 grudzień 2005 r. - 10 km!

to ja też w kwestii "okołoimprezowej".
Wybieram się z mężem i córką (6 lat) i zastanawiam się, co oni będą tam w tym czasie robili (oprócz kibicowania oczywiście)? Planuję przyjazd cos przed 11, a dekoracja zwycięzców będzie dopiero o 15. Przez te co najmniej 4 godziny można nieźle zmarznąć, zgłodnieć i się zanudzić (zakładając, że się nikogo nie zna i w ich przypadku - nie jest się rozgrzanym biegiem). Czy dużo stracę wyjeżdżając przed dekoracją?

Generalnie mam więcej takich lamerskich pytań: czy będzie jakieś miejsce do przebrania się z przepoconych ciuchów? Jakiś bufet?
Wiem, że to pytania raczej do organizatorów, ale chciałaby się dowiedzieć jak to wygląda "standardowo"?
Bo to ma być mój "pierwszy raz" i nastawiam sie już na funkcję ostatniego zawodnika zamykającego zawody


Rzeczywiście w Rybniku (niestety) większych atrakcji nie ma się co spodziewać - szczególnie z punktu widzenia 6-latka (tym bardziej że jest to grudzień)
Pomimo tego wydaje mi się że ten adres mógłby stanowić pewną alternatywę dla obcierania "zakatarzonego" nosa.
http://www.rybnik.com.pl/figloraj
Jeżeli nałożyć trase biegu na mapę Rybnika okaże się że część interesującej nas 10-tki będzie przebiegac ulicą Zebrzydowicką.
Do Figloraju należy skręcić w Raciborską następnie Skłodowskiej-Curie.
Problem niestety jest taki że w pewnej części śródmieścia jest obecnie objazd więc warto całą rzecz odpowiednio wcześniej sprawdzić.
Punktem zaczepienia może okazać się market Biedronka.
Jest jescze inna możliwość z Rybnika do Gliwic jest ok 30min samochodem. Jeżeli mąż jest zainteresowany narciarstwem to w budynku głównym Politechniki Śląskiej na wydziale Górnictwa i Geologii odbywać się będzie giełda sprzętu narciarskiego (chyba od 8.00 do 18.00) (w przerwie między zakończeniem biegu, a dekoracją można zawsze odskoczyć). Jeszcze w sprawie głodu (osobiście nie jestem zwolennikiem - wręcz zagorzałym przeciwnikiem przeróżnych Macburgerów), ale wiem że "młodsza" młodzież lubi takie przekąski. Jeden z Macgdonaldów jest na rynku, drugi natomiast w okolicy ronda (chyba w okolicy stacji paliw Aral)
I ostatnia uwaga związana z zamykaniem zawodów,... debiutowałem w tym roku w Brennej (podobno było to 10km), przekonany byłem że dobiegnę dlatego przed biegiem określiłem jeden cel (tylko żeby nie na ostatnim miejsce). Okupiłem moją ambicję chwilą zwątpienia i ogromnej słabości. Spokojnie mogę teraz powiedzieć chwała tym którzy wogóle ukończą KAŻDY bieg. Dlatego też nie przejmuj się BEDZIE DOBRZE.
Do zobaczenia w niedzielę.
Pozdrawiam.

 
 
Podobne strony
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates